facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Kahraman Babam izle Türkçe Dublaj

"Kahraman Babam izle Türkçe Dublaj" için 4 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. muhammed dağcı muhammed dağcı Temmuz 17th, 2014 at 17:19

  Açıklama
  : Kahraman Babam, Kahraman Babam izle, Kahraman Babam Full izle, Kahraman Babam HD izle, Kahraman Babam Türkçe Dublaj izle, Kahraman Babam Tek Parça izle, Kahraman Babam Filmini izle Müthiş bir komedi filmi olan Kahraman Babam sizleri kahkaha tufanına davet ediyor. Kendini bu zamana kadar ihmal ettiği kızına adayan babanın başına gelenlerle gülmeye hazır mısınız? Andre bu zamana kadar annesiyle yaşayan henüz 14 yaşında bir kız çocuğu olmasına rağmen kendini yetişkin kadın gibi hissetmektedir. Fakat durumdan habersiz olan baba kızını Bahamalar’a tatile götürmesiyle olanlar olur. Kız etrafındakileri etkilemek için babasının aslında onun sevgilisi olduğunu söyler. Durumdan habersiz baba kızı için mükemmeli oynamaya devam eder.
  İzleme: 30.798 views

 2. Sibel Sibel Ağustos 5th, 2014 at 01:53

  Film yanlış,uzakdoğu koymuşunuz,düzeltrmsnz????

 3. messi messi Ekim 14th, 2014 at 12:15

  kodu fil zararli davsiye edmiyorum kim se izlemesi kodu film bufilmi ki yonet micse cokodu yazmic ve yonet mic izlemeyin bu fil mi be diyorum kodu film izlemeyin

 4. mzk mzk Kasım 25th, 2016 at 21:21

  messi mal herif hadi s.k git o zaman buradan

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)