Sitemizde şuan toplam 6025 film bulunmaktadır.

İçimdeki Deniz izle

5
( Yüksek Kalite ) FragmanTek Ok-RuYorum yap


Nerdesin Be Birader izle
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler izle

9.550
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
İçimdeki Deniz izle

İçimdeki Deniz izle, İçimdeki Deniz full izle, İçimdeki Deniz türkçe dublaj izle, İçimdeki Deniz hd izle, Yaşantısını sadece özgürlüğü üzerine kurmuş bir adam geçirdiği bir kazanın ardından yatağa mahkûm kalır. Kazanın ardından 30 yıl boyunca yatağa mahkûm edilen adam bir an evvel iyileşmek için elinden gelen tüm çabaları sarf eder. Çabaları netice veren adam 30 senenin ardından yattığı yataktan kalkarak eskide bir odada ve yatakta geçirdiği yılları bırakarak her şeye bir sünger çekmek ister. Özgürlüğünün tadını çıkarmak için her an gezmeye başlar.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“İçimdeki Deniz izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. Gulsen sari - 1 sene önce demiş ki:

  Pedro harika bir film olağanüstü bir senaryo yapmışsın javier ve marianna rollerinin hakkını tam anlamı ile vermiş
  Mutlaka izleyin
  Müzıkler harika

 2. levend macit - 1 sene önce demiş ki:

  filmin 39ncu dakikasında başlayan opera aryasının adı nedir? teşekkürler

 3. engin - 2 sene önce demiş ki:

  FİLMİN KONUSU YANLIŞ ANLATILMIŞ.

  Açıklama
  : İçimdeki Deniz, İçimdeki Deniz izle, İçimdeki Deniz Full izle, İçimdeki Deniz HD izle, İçimdeki Deniz Tek Parça izle, İçimdeki Deniz Filmi izle, Yaşantısını sadece özgürlüğü üzerine kurmuş bir adam geçirdiği bir kazanın ardından yatağa mahkûm kalır. Kazanın ardından 30 yıl boyunca yatağa mahkûm edilen adam bir an evvel iyileşmek için elinden gelen tüm çabaları sarf eder. Çabaları netice veren adam 30 senenin ardından yattığı yataktan kalkarak eskide bir odada ve yatakta geçirdiği yılları bırakarak her şeye bir sünger çekmek ister. Özgürlüğünün tadını çıkarmak için her an gezmeye başlar.

 4. hatice - 2 sene önce demiş ki:

  tek kelimeyle harika bir film

 5. kırgın - 3 sene önce demiş ki:

  DİEGESİS: zaman ve mekan bütünlüğüdür. Göstermenin, canlandırmanın karşıtı olarak anlatma, aktarmadır.” Bir hikayenin gerçeklik duygusu uyandırması ve algılayış tutarlığı için zaman ve mekan bütütnlüğü arz etmesi ve bu bütünlüğün mantıklı bir dizge içinde verilmesine denir.
  PROLEBSİS: bir öyküde düzenli anlatım içinde daha önceki bir olaya odaklanarak zaman içinde daha sonraki zamana atlayarak anlatıyı gelecekteki bir zaman diliminde sunmasıdır.
  ANALEPSİS: bir öyküde düzenli anlatım içinde daha önceki bir olaya odaklanarak zaman içinde geri gitmeye denir.bir önceki zamana atlayarak anlatıyı bir önceki geçmişteki bir zaman diliminde sunmaktır.