facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Benim Çılgın Düğünüm 2 izle

"Benim Çılgın Düğünüm 2 izle" için One Response (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. admin admin Ağustos 22nd, 2016 at 12:16

  13 yıl sonra serinin 2.filmi olarak vizyona giren filmde Portokalos ailesinin yüzyıllar önceye dayanan sırrı ailede şok etkisi yaratmıştır.
  Toula Miller ( Nia Vardalos ) ve eşi Ian Miller 17 yaşındaki kızları Paris ile hayatlarına devam etmektedir. Bu sırada Toula’nın ailesiyle
  birlikte Chicago’da yaşamaktadırlar. Paris, ailesinin ilgi ve baskılarından oldukça bunalmıştır ve üniversite için şehir dışında okumak
  istemektedir.Ian ve Toula kalabalık aileleri içinde kendilerine vakit bulmak için çabalamaktadır ancak planları işe yaramaz. Ailenin
  yaşlı üyesi Gus her defasında Yunan olmaktan gururlanan sözler etmektedir ve kökenlerinin Büyük İskender’e dayandığını dile getirir.
  Kökenlerini araştırırken belgelerden birinde Toulas’ın anne ve babasının evliliklerini rahibin imzalamadığı öğrenilir ve herkes şok olur.
  Toulas’ın anne ve babasının evliliklerini gerçek kılmak için tüm aile tekrar bir araya toplanmıştır ve yine bir yunan düğünü olacaktır.

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)