facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Adsız Kılıç izle Türkçe Dublaj

"Adsız Kılıç izle Türkçe Dublaj" için 4 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. Deli divane Deli divane Temmuz 17th, 2013 at 01:49

  Bu filme süper diyenlerin aşk anlayışına tüküreyim. Siz sevdiğiniz kadınları başkalarına peşkeş mi çekiyorsunuz. Onlarda buna seyirci mi kalıyor. Siz ne biçim Türk ne biçim müslümansınız. Sevdiğin kadın kralla yatacak sen bunu seyredeceksin. Sonra gelip senden yardım isteyecek sen de yardım edeceksin. Güleyim bali. Ben öleceğimi bilsem büyük ihtimalle de öyle olur(aşk acısından) o kadını bir daha asla görmem.

 2. renfeng53 renfeng53 Ekim 10th, 2014 at 15:55

  bu film gerçektende süper.. sevdiğini başkasına peşkeş çekmiyor.. raslantı sonucu aşık olduğu kadının kraliçe olacak olmasına rağmen içindeki korkuyu gören adamın her şeye rağmen onu koruma ve mutlu olmasını istemesi arzusu.. daha filmin başında öldürülmek isteniyor kız.. bahsettiğin kralla yatma sahnesi gerçektende acı verici.. ve adam da bu acıyı çekiyor.. bizede çektiriyor.. evlendiğime pişmanım keşke gelmeseydim saraya ah evlenmeseydim deme şansı da yok farkındaysan.. keşke dizi olsaydı bu film..

 3. 05456099954 05456099954 Kasım 16th, 2014 at 00:01

  bence adam boynuzlu…çok genişşşş bi aile yapıları varmış 🙂

 4. Fırat Fırat Nisan 24th, 2016 at 18:23

  Film çok güzel etkilenmemek elde deyiş son sahneler bitirici bazı yorum cular peşgeg diyo ama alakasıyok sevdiğin kız kraliçeyse yapacak bişeyok sadece seyredersin ama filimde kızdığım bir nokta var suikastçi o akşam kraliçeyi öldürmeye gelmişti koruması kurtardı onun yerinde oldaydım o gece kralı öldürürdüm?

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)