facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Açık Pencereler izle

"Açık Pencereler izle" için 2 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. yonca yonca Kasım 4th, 2014 at 16:59

    Film kendini izlettiriyor. Bu sapık ve sadist olaylar nereye varacak diye, endişe ile. Filmi izlerken aklıma amerikan ve alman gizli servislerinin büyük firmaları ve Türkiyeyi dinleme skandalları geldi. Para için insanlar neler yapıyor. Bu film günümüzün bilgi işlem teknolojisi ile ne kadar ileri gidilebileceğine bir örnek. Adet insanlara:”Ben iyi ki önemli biri değilim, kimse beni izlemez” dedirtiyor.Sapık bir zihniyetin yarattığı senaryo yine sadece senarist için uygun olabilecek biçimde sonlanıyor. Bize adeta ne kadar modern olursak olalım, “Bu batılılar ne kadar garip insanlar” dedirtiyor.Yüreği kaldıranlar için güzel, kalteli ve konulu bir film, lütfen çocuk ve gençler izlemesin.

  2. Özqür Özqür Kasım 30th, 2014 at 16:15

    Film güzeldi fakat tek partta film in sonunda ve 3ncü partın sonundada aynı problem var görüntü berbat sonda yalnız sürükleyen bir yapısı var filmin bir yerde karmaşaya düşebilirsiniz ama en son bumuydu bütün mevzu diyebilirsiniz ..iyi seyirler

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)